Classy girl

DSCF6425

Wyczucie stylu i dobrego smaku jest tym, co powoduje, że kobieta zawsze wygląda atrakcyjnie i stosownie do danej sytuacji. W obecnej rzeczywistości umiejętność kontrolowania bodźców wysyłanych poprzez strój jest bardzo istotna. Ubranie się od stóp do głów w najdroższe i markowe ubrania nie jest jednak w stanie zagwarantować nam sukcesu, jeżeli nie potrafimy oczarować naszych rozmówców charyzmatyczną osobowością, nieprzeciętnym intelektem oraz znajomością zasad wyszukanej grzeczności. Czy jestem kobietą z klasą? Zdecydowanie nie. Nie potrafię kontrolować emocji, brakuje mi pewności siebie, obniżam rangę swoich życiowych sukcesów do poziomu szczęścia czy przypadku. Może kiedyś nauczę się używać słów „mogę”, „chcę”, „będę” zamiast odwiecznego „chciałabym”, „spróbuję”. W dzisiejszej stylizacji jak zwykle królują „perełki” z lumpeksów. Żółty żakiecik z baskinką i uroczą kokardką na plecach (10 PLN) stanowi bazę stroju i jednocześnie jego najmocniejszy punkt. Połączyłam go z chustką (2 PLN), która ma bardzo interesujący wzór – mix łańcuchów, panterki oraz antycznych postaci. Czarne spodnie o długości 3/4 (8 PLN) skracają optycznie sylwetkę, dlatego buty na obcasie (%%% 20 PLN) były niezbędne.

DSCF6422

DSCF6395

DSCF6402

DSCF6411

DSCF6419

DSCF6404

Stylizacja: Classy girl


Żakiet – Topshop (SH) | Spodnie – Atmosphere (SH) | Buty – CCC| Torebka – Castella| Pasek – Marks & Spencer (SH)| Chustka – no name (SH)

7 thoughts on “Classy girl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *